PG Slots Hakkımızda | KELEBEK KESE - KELEBEK TEKSTİL

Kelebek Tekstil

Hamam kesesi olarak bilinen bu mucizevi bez eldivenin tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Osmanlı tarihinde hamam kültürü ile birlikte ortaya çıkmış olan hamam kesesi tarihi değerlerimizden olmakla beraber, sayısız faydalarından dolayı günümüzde ülkemizle birlikte dünyada da ilgi odaklarından biri olmaya başlamıştır.

Avrupa’da birbiri ardına açılmaya başlayan Türk hamamlarının vazgeçilmezi olan hamam kesesi günümüz şartlarına uygun olarak 1958 senesinden bu yana müessesemiz tarafından imal edilmektedir.

Özelliği, değişik dokuma tekniğine dayalı olan ve ham maddesi FLOŞ (viskos) ve ipekten oluşan keselerimizin imalatı en üzt düzeyde devam etmekle birlikte yeni üst segmenti olan Keyfi Harem, Kral Kelebek ve SCRUB&PEEL markası ile de dünya piyasalarındaki yerini almaya başlamıştır.

Kelebek Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından imal edilmekte olan ve Kelebek Kese adı altında satılmakta olan hamam keselerimiz tescilli markamızın garantisini taşımaktadır.

Klasik versiyonunun satış noktaları; Türkiye dahilinde hamam ve banyo malzemeleri satan perakende satış mümessillerinin dışında yurt dışında ise, ABD, Kanada, Avusturalya, Avrupa ve Rusyadır.

Kelebek Kese markası, Avrupa Birliği ülkelerinin tamamında geçerli marka tescil belgesine sahiptir.

Kelebek Kese bu ülkelerin tümünde müşterilerimiz tarafından satılmaktadır.

ANA MENÜ

Categories