PG Slots Türk Hamam Kesesi Hakkında | KELEBEK KESE - KELEBEK TEKSTİL

Türk Hamam Kesesi Hakkında

Kelebek hamam keseleri 1958 senesinden beri süregelen konusunda uzmanlaşmış 60 seneyi aşan bir tecrübenin sonucudur. Türk hamam keseleri incelendiğinde insan vücudu için faydaları aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

Keselenmek size huzur verecektir, kendinizi hafiflemiş hissettirecek, sağlık açısından da cilt hastalıklarından korunmanızı, aknelerinizden kurtulmanızı sağlayacak, cilt altı kan dolaşımınızı hızlandırırken ciltteki yenilenmeyi süratlendirecektir. Ölü cilt hücrelerinizden arınmanızı sağlayacak olan keselenme cilt gözeneklerinizin açılarak daha rahat nefes almasını sağlamakla kalmayıp üst tabakanın yeniden yapılanmasını sağlayacaktır. Keselenmek, vücudunuzu bütün olarak sağlıklı kılar, özellikle bağışıklık sisteminize olan katkısı nedeniyle hastalıklara olan gücünüzü arttırır.

Günümüzde kadınlarda oluşan selülitin kesin tedavisindeki ve önlenmesindeki yeri tartışılmaz hale gelmiştir. “Selülitle mücadelede en etkin yöntem Türk tarzı hamam kesesidir. Bu geleneksel uygulamaya gereken değer verilmemiş görünüyor. Bugün batı tıbbında kese benzeri işlemler (deriyi fırçalama, üst ölü deri tabakasının soyulması vb.) selülite etkin mücadele yöntemi olarak görülüyor. Keselemeyle dökülen ölü hücreler altında hapsolmuş daha sağlıklı deri ortaya çıkar. Kese, kan dolaşımını artırır, toksinleri hem deriden hem de artmış dolaşım ile atılmasını kolaylaştırarak deri altındaki selülitin giderilmesinde rol oynar.” (Prof.Dr.Ahmet Karacalar, Plastik ve Rekonstürktif Cerrahi-Estetik)

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Estetik Plastik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı ve Este 7 Birimi Yöneticisi Prof.Dr. Ahmet Karacalar selülitle mücadele eden kadınlara öneriyor: “Türk tipi keselenin.”

Selülitsi bir yaz geçirmek için harekete geçin. Prof.Dr.Neslinur Şendur formülü verdi: “Bol su içmek ce uzun yürüyüşlere ek olarak sabah-akşam soğuk duşun altında keselenmek sizi kader zannettiğiniz portakal grünümünden kurtaracak.”

Tıp doktorlarının, dermotologların, plastik cerrahların, güzellik uzmanlarının önerileri doğrultusuda pürüzsüz, sağlıklı bir cilt ve selülitsiz bir yaşam için sizlere Kelebek Kese kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Türk Hamam Kesesi Kullanımı
ANA MENÜ

Categories